Kompleksowa budowa, utrzymanie i modernizacja dróg, chodników i parkingów.

O NAS

FAL-BRUK jest firmą istniejącą od 15 marca 1989 roku. Początkowo firma nosiła nazwę FAL-BRUK B.B.Z. Falenta Spółka Jawna, natomiast w roku 2012 spółka przekształciła się w „FAL-BRUK” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa i pod tą nazwą działa obecnie.

Na przestrzeni 32 lat istnienia udało nam się stworzyć silną, polską markę i zdobyć doświadczenie niezbędne w działalności rynkowej.

Podstawą naszej działalności jest budownictwo lądowe. Realizujemy kompleksowo inwestycje w zakresie budowy dróg i ulic wraz z towarzyszącą infrastrukturą. Głównym i nadrzędnym źródłem pozyskiwania naszych kontraktów stanowi dla nas udział w przetargach publicznych, organizowanych przez jednostki samorządu terytorialnego. Wygrane w przetargach kontrakty i inwestycje stanowią zdecydowaną większość naszych realizacji.

Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy terminowo przy wykorzystaniu własnego nowoczesnego parku maszyn budowlanych spełniających najnowsze wymagania ochrony środowiska oraz własnej, doświadczonej kadry inżynieryjno-technicznej.

Biuro, ul. Karczunkowska 49, Warszawa

FAL-BRUK w liczbach

Kompleksowe inwestycje w zakresie budowy dróg i ulic

240
DOŚWIADCZONEGO PERSONELU
140
MASZYN BUDOWLANYCH
1350
ZREALIZOWANYCH INWESTYCJI

Dlaczego Fal-bruk?

Spełniamy oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów, ponieważ:

  1. zapewniamy wysoki poziom wykonanych prac;
  2. wyróżniamy się dużym zaangażowaniem w powierzone zadania;
  3. zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą;
  4. inwestujemy w nowoczesne maszyny.

Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym. Dzięki nam zrealizujesz swoją inwestycję szybko i sprawnie. Cechuje nas rzetelność i uczciwość, o której przekonało się już wielu klientów. Wszystkie prace drogowe wykonujemy dokładnie i największą starannością, wykorzystując do ich realizacji najwyższej jakości materiały budowlane.

Galeria